• St. Dub 17th, 2024

Výběr vhodné stravy by měl být svěřen odborníkovi

ByJan

Dub 1, 2022

Výběr stravy může být problematický, protože dnes existují stovky různých diet. Pokud chce někdo začít s dietou sám, musel by nejprve přezkoumat většinu, aby si vybral tu správnou. Naši přátelé velmi často doporučují naši dietu nebo se řídíme módou vytvořenou slavnými a oblíbenými celebritami.

Nejlepší je zajít k dietologovi nebo lékaři. Dietologové velmi dobře vědí, jakou výživu navrhnout v závislosti na potřebách. Protože potřeby, pro které dietu používáme, mohou být různé. Někteří lidé to budou používat k hubnutí. Jiní přijmou dietu pro zdraví. Ještě jiní budou chtít očistit své tělo od toxinů. Při návštěvě dietologa se můžeme spolehnout na odborné poradenství, včetně sestavení vhodného jídelníčku šitého na míru nutričním preferencím.

Návštěva profesionálního dietologa stojí jen pár desítek zlotých. Na oplátku dostaneme diagnózu našich potřeb na základě nutričního rozhovoru. Svěřme dietu odborníkovi, který ví, jak se stravovat zdravě.

Dietní cukr lze omezit na minimum

Většina z nás si nedokáže představit život bez cukru a sladkostí, které z jeho užívání plynou. Bílý cukr používáme především ke slazení čaje, kávy a dezertů. Konzumace cukru, zejména bílého, v příliš velkém množství škodí vašemu zdraví. O negativních účincích cukru si můžete přečíst mnoho různých článků, proto se vyplatí vědět, čím jej nahradit.

Ke slazení teplých nápojů můžete použít přírodní, nezpracované sladící produkty. Nejlepší náhradou může být březový cukr, případně xylitol. Je poměrně drahý, ale nesrovnatelně zdravější než bílý cukr. Vždy můžeme použít med, který je zdravý a výživný a navíc velmi sladký.

A co víc, cukr bude tělu dodán konzumací lahodného ovoce. Pokud nutně potřebujeme sladkou chuť v ústech, dejte si meloun, jahody, třešně nebo borůvky. Javorový sirup je také jednou z velmi sladkých náhražek bílého cukru. Je to také dražší náhrada, ale chuťově velmi vynikající.

Spalování s asistencí

Spalování zbytečného tuku je úkol, kterému musí čelit mnoho lidí, kteří trénují v posilovně. Pro boj s přebytečným tukem se vyplatí sáhnout po doplňcích na bázi složek, které urychlují spalování bez poškození tvaru těla.

Přítomnost L-karnitinu pro zdraví – L-karnitin je nejen zabiják tuku a odbourávač podkožního tuku, ale také spojenec v boji za zdravý oběhový systém. Jeho přítomnost ve stravě pomáhá předcházet fibrilaci síní nebo arytmii. Tato látka navíc podporuje hubnutí, protože se podílí na procesu přeměny tuků na energii nutnou pro trénink.

Porazte tuk teplotou – specializovaná receptura termogeniky vám umožňuje bojovat s tukem působením teploty. Po aplikaci přípravku cítíme teplo, které nastartuje proces spalování nepotřebného tuku. Stojí za to připomenout, že účinné působení tohoto typu doplňků souvisí s úsilím, ke kterému nás často stimulují.

Jan