• St. Čvc 17th, 2024

Způsob, jak efektivně shodit přebytečná kila

ByJan

Zář 2, 2022

Při tréninku se zaměřujeme na různé prvky, ale jedním z nejdůležitějších je spalování tuků. Pokud je ho moc, i když svaly trénujeme, v tukové tkáni odumřou. Každý z nás se tomu chce vyhnout, a tak zkoušíme různé způsoby.

Jedním z nich je správná strava, druhým příjem látek navíc. Nejlepší je tyto dvě činnosti spojit. Na trhu jsou různé doplňky na spalování tuků. Nejlepší z nich fungují tak, že zvyšují teplo našeho těla, při kterém dochází k rychlejšímu spalování tukové tkáně. Složení takových produktů obvykle zahrnuje pomeranč, černý pepř, zelený čaj a čistý kofein.

K dispozici jsou různé značky, vč. Olimp Thermo Speed ​​​​nebo CLA. Oblíbený je také L-karnitin. Nejlepší je požádat o pomoc při výběru trenéra nebo dietologa. Tyto látky mohou mít různé účinky v závislosti na naší pokročilosti, typu tréninku, stravě, hmotnosti, množství tukové tkáně a mnoha dalších parametrech.

Pravidla pro příjem kreatinu – budeme rychleji budovat svalovou hmotu a shodíme zbytečné kilogramy

Se vší zodpovědností je kreatin jedním z nejoblíbenějších doplňků stravy, které urychlují růst svalové tkáně. Sáhnou po něm jak zkušení kulturisté, tak úplní začátečníci. Díky němu můžete zlepšit výkonnost a odolnost těla. Je také obtížné určit jakékoli vedlejší účinky.

Kreatin je bezpečný pro naše zdraví, pokud je správně dávkován. Ze začátku je nejlepší přijímat až 5 gramů kreatinu denně. Lékaři také doporučují užívat kreatin kratší dobu, pouze v období zvýšené fyzické námahy. Při intenzivním tréninku přináší největší výhody. Kreatinové přípravky je nejlepší užívat bezprostředně před a po tréninku.

Pokud jsou dny odpočinku, je nejlepší použít kreatin před snídaní. Tento kreatin obsažený ve šťávách nebo speciálních směsích je nejlépe vstřebatelný. Kromě doplňků stravy najdeme kreatin také v přírodních produktech – mase nebo brusinkách. Kreatin by se však neměl kombinovat s tučnými jídly.

Výhody návštěvy posilovny

Trénink v tělocvičně vyžaduje zakoupení speciálního předplatného. Jsou to vysoké náklady a ne každý, kdo je obézní, se chce vystavovat kritickým názorům jiných lidí. K zahájení silového tréninku však nepotřebujete mít spoustu peněz, krásnou postavu ani správný outfit. Dobrodružství v posilování můžete začít doma.

Roli zátěže bude hrát naše vlastní tělo. Silový trénink samozřejmě začínáme doma rozcvičkou. Můžeme k tomu použít tradiční švihadlo. Doporučují se také tradiční roperky. Posilování doma může začít izometrickou kontrakcí svalů. Ke cvičení můžete využít i židli nebo stůl. Můžete si lehnout pod stůl, zaháknout přes ně natažené paže a provádět přítahy.

Můžete také provádět tradiční kliky nebo kliky založené na zdi. Na cvičení se bude hodit i židle. Ve vzpřímené poloze je lze zvedat zdola nahoru atd. Navíc dochází k výpadům nohou vzad z kleku, kdy jsou paže opřeny o zem. Výběr cviků pro domácí trénink je nekonečný.

Jan