• So. Kvě 18th, 2024

Živiny a doplňky s CLA

ByJan

Dub 19, 2022

CLA neboli konjugovaná lineární kyselina je mastná kyselina, která se v naší potravě vyskytuje, ale v zanedbatelném množství. Touží po něm sportovci, kulturisté, siláci, lidé, kteří chtějí odejít, protože účinně redukuje tělesný tuk.

Jak to funguje? Inhibuje nebo dokonce zabraňuje růstu tukových buněk. Jeho další výhody jsou: nával vitality a obrovská dávka energie při pravidelném užívání. CLA zvyšuje tělesnou teplotu, čímž odstraňuje zásoby tuku a uvolňuje energii potřebnou k fungování.
Odborníci dospěli k závěru, že díky CLA se můžete zbavit až 40 % tělesného tuku.

Jaké další výhody má tato kyselina? Má silný antioxidační účinek (má antioxidační účinek). Má velmi dobrý vliv na stav a vzhled pokožky (včetně odstraňování nepříjemné celulitidy).

Kromě koncentrátu CLA obsahuje kyselina linová také: kyselinu listovou, kyselinu olejovou, kyselinu palmitovou a kyselinu stearovou. Pokud jde o preferované dávkování, obvykle se užívají 1 maximálně 2 kapsle během dne (nejlépe s jídlem nebo bezprostředně po jídle).

Vlastnosti L-argininu a alfa ketoglutarátu (AKG)

L-arginin je látka, která se podílí na biosyntéze dusíkatého kyslíku. A rozšiřuje cévy, což má za následek efektivnější průtok krve v tkáních. To přispívá k tomu, že se důležité složky a živiny dostávají efektivněji do krevního oběhu. A účinný tok anabolických hormonů stimuluje svaly k růstu.

L-arginin navíc (nepřímo) tělu dodává více energie, síly a vytrvalosti, díky čemuž čerpá z tréninku či námahy na maximum. Tato syntaxe má pozitivní vliv na růstový hormon a zvyšuje anabolismus bílkovin. L-algrinu není lhostejná ani imunita, kterou zvyšuje a podporuje. AKG, neboli ketoglutarát, přináší také mnoho výhod pro tělo sportovce. Za prvé, snižuje hladinu glutaminu nebo jiných aminokyselin v krvi. A spoluprací s L-argininem maximálně zregeneruje a obnoví svalovou tkáň (zejména po intenzivním tréninku). Přispívá také k fenoménu „svalová pumpa“.

Čím se vyznačují vitamínové doplňky jako je MultiPack

Obvykle obsahují komplex esenciálních vitamínů a minerálů, které působí v mnoha oblastech. Především stimulují a přispívají ke správnému průběhu metabolických procesů, které člověka podporují, dodávají mu například energii a sílu.

Takové doplňky se skládají ze složení vitamínů, minerálů, bylin, rostlinných extraktů, trávicích enzymů a také bioflavonoidů a nukleových kyselin RNA a DNA. MultiPack je proto dokonalým doplňkem vaší každodenní stravy.

Základní výhody tohoto produktu:

  • detoxikuje (včetně boje proti volným radikálům),
  • doplňuje vitamíny a minerály,
  • dělá tělo odolnější a pevnější,
  • dodává velké dávky potřebné energie (zejména pro sportovce),
  • podporuje procesy související s trávením potravin (hlavně těch, které obsahují sacharidy, bílkoviny a všechny tuky).
  • u lidí, kteří intenzivně a pravidelně cvičí, díky takovým přípravkům svalová hmota přibývá rychleji.

Jan